Ste pripravený spraviť všetko pre to, aby ste ju získali späť?

Gratulujem, ste na ceste k objaveniu tajomstva, ktoré pomohlo desiatkam párov po celom Slovensku získať späť ich stratenú lásku.

Nechcem vás zdržiavať a preto pôjdem rovno k veci. Rozchody sú neznesiteľné a verte mi, že viem ako sa cítite. Sám som bol pred rokmi na vašom mieste a hovoriť o tom, ako som sa počas toho obdobia cítil, by bolo zbytočné. Sám predsa viete, aké ťažké to je. Aké ťažké je prekonať sa a žiť normálny život, keď vás opustila chuť do života. Keď si ani nemôžete vypočuť “vašu” pesničku, pretože naňu okamžite začnete myslieť.

Každý vám hovorí, že by ste to mali prijať, nechať to tak, zabudnúť naňu a nájsť si niekoho nového.

Sám viete, že vám chcú dobre, ale čo ak to nie je váš prípad?

Čo ak vašu expartnerku skutočne milujete a dali by ste všetko na svete pre to, aby ste sa k nej mohli vrátiť? Čo máte robiť, ak si nechcete hľadať nový vzťah, ale chcete získať späť JEJ srdce?

Ak ste jej skutočne oddaný a naozaj ju chcete získať späť, mám pre vás dobrú správu. Väčšinu vzťahov je možné zachrániť.

rozchod

ako ho získať späť

Ešte stále máte šancu!

Vzťahy zvyčajne nekončia preto, že by sa partneri navzájom prestali milovať. Najčastejšie dôvody rozchodov sú iné… Strata iskry vo vzťahu, nevera, strata záujmu, nahromadené problémy vo vzťahu… Toto je len malá časť zo zoznamu najčastejších dôvodov.

Určite vo vašom okolí poznáte páry, ktoré si prešli tým istým peklom a napriek tomu sa k sebe vrátili. A nie, teraz nehovorím o malej hádke, ale o skutočných rozchodoch spôsobených stratou iskry, nahromadenými problémami vo vzťahu, alebo dokonca neverou jedného z partnerov.

Pýtate sa ako sa to mohlo stať? Ako sa k sebe mohli vrátiť aj napriek všetkým tým problémom? Pravda je taká, že ako v každej inej situácii v živote, aj v pokuse o zachránenie vzťahu ide o to akú taktiku na jeho záchranu zvolíte.

Môžete sa zachovať zle a úplne ju od seba odohnať, alebo podniknúť správne kroky k tomu, aby ste jej srdce získali späť. A to dokonca takým spôsobom, až v sebe vaša partnerka nadobudne pocit, že vrátenie sa k vám bol vlastne jej nápad.

Všetko čo potrebujete k tomu aby sa aj z vašej expartnerky stala opäť vaša milujúca parterka, je podniknúť tie správne kroky v ten správny čas.

Určite sa pýtate ako to dosiahnuť a práve preto vám s hrdosťou predstavujem e-knihu “Vzťahový Reštart: Ako získať späť váš stratený vzťah”

Včera sme spolu boli na káve. Išiel som presne podla knižky a vďaka tvojim radám to prebehlo super. Žiadna hádka, ale príjemné posedenie ako za starých časov, keď sme spolu zamilovaní začali randiť. Ak to takto pôjde ďalej tak to bude naozaj super.
John Doe
Ján Michálek
Piešťany
Niektoré rady mi prišli spočiatku divné, ale povedal som si že nemam čo stratiť (keďže na moje vlastné pokusy o udobrenie sa nereagovala) a skúsil som to po tvojom. Čuduj sa svete, ono to fakt zabralo a teraz sme opäť spolu. Tých 19 eur za to naozaj stálo. Vďaka!
Jane Doe
Michal Petruška
Nové Zámky
Knižku mi doporučil kamarát po tom, ako sme si s priateľkou spravili pauzu kôli pretrvávajúcim nezhodám v našom vzťahu. Po prečítani tejto knižky som pochopil, že som sa k nej choval naozaj zle (aj keď som to tak nemyslel) a som najviac šťastný, že to ešte šlo zachrániť.
Jimmy Doe
Andrej Halák
Bratislava

Čo sa v tejto eKnihe dozviete?

“Vzťahový Reštart: Ako získať späť váš stratený vzťah” je 90 stranová e-kniha obsahujúca súhrn tých najúčinnejších techník, pomocou ktorých môžete aj vy získať späť srdce vašej exparterky.

 • Prečo sa rozchádzame

  Váš vzťah sa na prvý pohľad skončil, ale ešte stále nie je nič stratené. V prvej kapitole sa dočítate o najčastejších dôvodoch, pre ktoré sa partneri rozchádzajú a dozviete sa tak, čo konkrétne spôsobilo váš rozchod.

 • Ešte stále ju môžete získať späť

  Stále máte šancu získať ju späť, potrebujete len vedieť ako na to. Mnoho pokusov o obnovu vzťahu stroskotá práve na zle zvolenej taktike. V druhej kapitole sa dozviete, čoho sa máte vyvarovať a čo máte naopak robiť, aby ste si opäť získali expartnerov záujem.

 • “Čo mám robiť, keď…?”

  Ako sa zachovať, keď sa s vami vaša expartnerka nechce rozprávať? Čo robiť a ako sa zachovať ak ju neplánovane stretnete? To všetko sú kritické okamihy, v ktorých robia mnohí ľudia fatálne chyby. A pritom je ich riešenie také jednoduché...

 • Ako sa s ňou skontaktovať?

  Ukážem vám spôsob, ako kontaktovať vašu expartnerku a ako docieliť, aby váš návrh stretnutia neodmietla. A čo viac, dozviete sa tiež kroky, pomocou ktorých vás bude vidieť v novom svetle a vďaka ktorým si na vaše staré “ja” a na zlé momenty vášho vzťahu ani nespomenie.

 • Ako si ju získať

  Nechcete ju “len” vidieť. Chcete aby sa do vás opäť zamilovala. V šiestej kapitole vám predstavím kroky, ktoré musíte podniknúť k tomu, aby sa z vašej ex stala opäť vaša priateľka. A to dokonca takým spôsobom, že si bude myslieť, že to bol jej nápad!

 • Tento krát to bude iné

  Vrátiť sa k sebe nie je všetko. Potrebujete vedieť čo spôsobilo váš rozchod a zistiť, ako tieto chyby už znovu neopakovať. V siedmej kapitole vám poradím, akú taktiku zvoliť, aby sa váš vzťah nevrátil do starých koľají.

záruka vrátenia peňazí

Garancia vašej spokojnosti

S nami nič neriskujete. Pri kúpe knihy "Vzťahový Reštart" dostávate 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí v prípade akejkoľvek nespokojnosti.

Som 100%ne presvedčený o tom, že kniha "Vzťahový Reštart: Ako získať späť váš stratený vzťah" bude vašou najlepšou investíciou na ceste k srdcu vašej expartnerky.

O tom že vám pomôže, som presvedčený natoľko, že vám garantujem 30 dňovú skúšobnú dobu, počas ktorej si môžete túto e-knihu prečítať a ak sa vám z akéhokoľvek dôvodu nebude páčiť, kontaktujte ma a peniaze vám vrátime.

ako ho získať späť

“Vzťahový Reštart: Ako získať späť váš stratený vzťah”

Stiahnite si e-knihu “Vzťahový Reštart” teraz za cenu len 37,00€ namiesto štandardných 69,95€!

Využite túto uvádzaciu ponuku a kúpte si e-knihu “Vzťahový Reštart: Ako získať späť váš stratený vzťah” za cenu len 37,00€. Poponáhľajte sa, pretože cena pôjde naspäť hore.

eKniha na stiahnutie

eKniha obsahuje PDF verziu. Teraz len 37,00€ namiesto štandardných 69,95€!

S radosťou oznamujem, že som si vaše rady naozaj vzal k srdcu a s mojou EX sme teraz opäť spolu! Ďakujem!
John Doe
Tomáš Kostka
Zvolen
Knižku som dočítal na jeden dych a tipy v nej boli super. Išiel som na to úplne zle a bez týchto rád by som to asi zabil už úplne.
Jane Doe
Jakub Danko
Dunajská streda
Sama na mňa včera vyšla s tým, že spravila chybu a že by sme to ešte mohli skúsiť. Nemôžem tomu uveriť!
Jimmy Doe
Filip Tomečka
Prešov