Ste pripravená spraviť všetko pre to, aby ste ho získali späť?

Gratulujem, ste na ceste k objaveniu tajomstva, ktoré pomohlo desiatkam párov po celom Slovensku získať späť ich stratenú lásku.

Nechcem vás zdržiavať a preto pôjdem rovno k veci. Rozchody sú neznesiteľné a verte mi, že viem ako sa cítite. Sám som bol pred rokmi na vašom mieste a hovoriť o tom, ako som sa počas toho obdobia cítil, by bolo zbytočné. Sama predsa viete, aké ťažké to je. Aké ťažké je prekonať sa a žiť normálny život, keď vás opustila chuť do života. Keď si ani nemôžete vypočuť “vašu” pesničku, pretože naňho okamžite začnete myslieť.

Každý vám hovorí, že by ste to mali prijať, nechať to tak, zabudnúť naňho a nájsť si niekoho nového.

Sama viete, že vám chcú dobre, ale čo ak to nie je váš prípad?

Čo ak vášho expartnera skutočne milujete a dali by ste všetko na svete pre to, aby ste sa k nemu mohli vrátiť? Čo máte robiť, ak si nechcete hľadať nový vzťah, ale chcete získať späť JEHO srdce?

Ak ste mu skutočne oddaná a naozaj ho chcete získať späť, mám pre vás dobrú správu. Väčšinu vzťahov je možné zachrániť.

rozchod

ako ho získať späť

Ešte stále máte šancu!

Vzťahy zvyčajne nekončia preto, že by sa partneri navzájom prestali milovať. Najčastejšie dôvody rozchodov sú iné… Strata iskry vo vzťahu, nevera, strata záujmu, nahromadené problémy vo vzťahu… Toto je len malá časť zo zoznamu najčastejších dôvodov.

Určite vo vašom okolí poznáte páry, ktoré si prešli tým istým peklom a napriek tomu sa k sebe vrátili. A nie, teraz nehovorím o malej hádke, ale o skutočných rozchodoch spôsobených stratou iskry, nahromadenými problémami vo vzťahu, alebo dokonca neverou jedného z partnerov.

Pýtate sa ako sa to mohlo stať? Ako sa k sebe mohli vrátiť aj napriek všetkým tým problémom? Pravda je taká, že ako v každej inej situácii v živote, aj v pokuse o zachránenie vzťahu ide o to akú taktiku na jeho záchranu zvolíte.

Môžete sa zachovať zle a úplne ho od seba odohnať, alebo podniknúť správne kroky k tomu, aby ste jeho srdce získali späť. A to dokonca takým spôsobom, až v sebe váš partner nadobudne pocit, že vrátenie sa k vám bol vlastne jeho nápad.

Všetko čo potrebujete k tomu aby sa aj z vášho expartnera stal opäť váš milujúci parter, je podniknúť tie správne kroky v ten správny čas.

Určite sa pýtate ako to dosiahnuť a práve preto vám s hrdosťou predstavujem e-knihu “Vzťahový Reštart: Ako získať späť váš stratený vzťah”

Nemôžem tomu uveriť. Po dvoch mesiacoch úplnej ignorácie spolu opäť komunikujeme a za všetko vďačím tejto knihe. Nie, zatiaľ ešte nie je "môj", ale aj toto je obrovský pokrok a ak naozaj skončíme spolu, osobne prídem až do Bratislavy, aby som vám poďakovala.
John Doe
Ivana Gregušová
Poprad
Spočiatku som bola skeptická a myslela som si, že to budú vyhodené peniaze. Vaša knižka mi však naozaj pomohla, ukázala mi čo robím zle. Akonáhle som začala nasledovať vaše rady, jeho chovanie sa zmenilo o 180 stupňov a pred týždňom mi sám navrhol, nech to ešte raz skúsime.
Jane Doe
Kristína Kolárová
Bratislava
Kroky, ktoré som po prečítaní vzťahového reštartu spravila, naozaj zabrali. Prestal sa mi vyhýbať a naopak začal vyhľadávať moju spoločnosť. Budúcu sobotu spolu ideme na výlet do Viedne a ja sa už nemôžem dočkať. Predchádzajúce týždne boli peklo, ale teraz som opäť šťastná.
Jimmy Doe
Zuzana Mišíková
Banská Bystrica

Čo sa v tejto eKnihe dozviete?

“Vzťahový Reštart: Ako získať späť váš stratený vzťah” je 90 stranová e-kniha obsahujúca súhrn tých najúčinnejších techník, pomocou ktorých môžete aj vy získať späť srdce vášho expartera.

 • Prečo sa rozchádzame

  Váš vzťah sa na prvý pohľad skončil, ale ešte stále nie je nič stratené. V prvej kapitole sa dočítate o najčastejších dôvodoch, pre ktoré sa partneri rozchádzajú a dozviete sa tak, čo konkrétne spôsobilo váš rozchod.

 • Ešte stále ho môžete získať späť

  Stále máte šancu získať ho späť, potrebujete len vedieť ako na to. Mnoho pokusov o obnovu vzťahu stroskotá práve na zle zvolenej taktike. V druhej kapitole sa dozviete, čoho sa máte vyvarovať a čo máte naopak robiť, aby ste si opäť získali expartnerov záujem.

 • “Čo mám robiť, keď…?”

  Ako sa zachovať, keď sa s vami váš expartner nechce rozprávať? Čo robiť a ako sa zachovať ak ho neplánovane stretnete? To všetko sú kritické okamihy, v ktorých robia mnohí ľudia fatálne chyby. A pritom je ich riešenie také jednoduché...

 • Ako sa s ním skontaktovať?

  Ukážem vám spôsob, ako kontaktovať vášho expartnera a ako docieliť, aby váš návrh stretnutia neodmietol. A čo viac, dozviete sa tiež kroky, pomocou ktorých vás bude vidieť v novom svetle a vďaka ktorým si na vaše staré “ja” a na zlé momenty vášho vzťahu ani nespomenie.

 • Ako si ho získať

  Nechcete ho “len” vidieť. Chcete aby sa do vás opäť zamiloval. V šiestej kapitole vám predstavím kroky, ktoré musíte podniknúť k tomu, aby sa z vášho ex stal opäť váš priateľ. A to dokonca takým spôsobom, že si bude myslieť, že to bol jeho nápad!

 • Tento krát to bude iné

  Vrátiť sa k sebe nie je všetko. Potrebujete vedieť čo spôsobilo váš rozchod a zistiť, ako tieto chyby už znovu neopakovať. V siedmej kapitole vám poradím, akú taktiku zvoliť, aby sa váš vzťah nevrátil do starých koľají.

záruka vrátenia peňazí

Garancia vašej spokojnosti

S nami nič neriskujete. Pri kúpe knihy "Vzťahový Reštart" dostávate 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí v prípade akejkoľvek nespokojnosti.

Som 100%ne presvedčený o tom, že kniha "Vzťahový Reštart: Ako získať späť váš stratený vzťah" bude vašou najlepšou investíciou na ceste k srdcu vášho expartnera.

O tom že vám pomôže, som presvedčený natoľko, že vám garantujem 30 dňovú skúšobnú dobu, počas ktorej si môžete túto e-knihu prečítať a ak sa vám z akéhokoľvek dôvodu nebude páčiť, kontaktujte ma a peniaze vám vrátime.

ako ho získať späť

“Vzťahový Reštart: Ako získať späť váš stratený vzťah”

Stiahnite si e-knihu “Vzťahový Reštart” teraz za cenu len 37,00€ namiesto štandardných 69,95€!

Využite túto uvádzaciu ponuku a kúpte si e-knihu “Vzťahový Reštart: Ako získať späť váš stratený vzťah” za cenu len 37,00€. Poponáhľajte sa, pretože cena pôjde naspäť hore.

eKniha na stiahnutie

eKniha obsahuje PDF verziu. Teraz len 37,00€ namiesto štandardných 69,95€!

Ďakujem za túto knihu! Spravila som všetko, čo ste mi poradili. Cítim sa vďaka nej lepšie a s mojim Radom sme teraz opäť spolu. :)
John Doe
Michaela Lacková
Trenčianské Teplice
Priznávam, bola som skeptická, ale táto kniha je top! Po 3 týždňoch sa ma on sám spýtal, či sa k nemu nechcem vrátiť. Ďakujem!
Jane Doe
Andrea Žaťková
Košice
Je pozornejší, menej sa hádame a asi som nezažila týždeň, kedy by ma neprekvapil divadlom, výletom, alebo lístkami na koncert.
Jimmy Doe
Marcela Hlaváčeková
Dolný Kubín